oktober 26

Bezoek onze nieuwe webshop

mei 20

OPEN OP ZATERDAG 21 MEI

We zijn open op ZATERDAG 21 MEI vanaf 10.00u tem 17.00u. Tal van nieuwe spullen + fameuze kortingen tot -50% INGANG via de CHINASTRAAT   VRIJE INGANG

mei 10

Lucien De Roeck Zeefdruk

Zeldzame Originele zeefdrukken. Ontwerp: Lucien De Roeck (1915-2002). Met de hand gesigneerd en genummerd 31/250 tem 40/250 in potlood onderaan ‘L De Roeck’ + Getekend in de druk bovenaan links in de hoek ‘De Roeck’/ HISK (Hoger Instituut voor Schone Kunsten) Beperkte en genummerde oplage van 250 exemplaren. Afmetingen: Volledig blad: 70 cm hoog x […]

maart 26

! OPEN op PAASZONDAG !

VINTAGE VEILING ook OPEN OP PAASZONDAG!! vanaf 10.00u tem 17.00u. Wekelijks nieuwe goederen / 1000m² / Vrije ingang Aziëstraat 1 9000 GENT Ontvang een update van ons aanbod per mail: info@vintageveiling.be Vinyl / Fietsen / Vintage Audio / Tafels / Curiosa / Kasten / Bureaus / Stoelen / Industriële Meubels / Koffers / Landkaarten / […]

december 11

Harley Davidson Kermis Motor

Harley Davidson Kermis Moto Inclusief proper reserve zadel (bijzitter) Prijs overeen te komen.

december 11

Kermis Motor / goede staat / €249

Kermis Motor Goede staat €249

december 11

Grote Kermis Auto / compleet

Grote Kermis Auto Compleet Werd gezandstraald dus ff opschuren Vanaf €600

december 09

Art Deco Elvepe Beeld

Art Deco Elvepe Leon Van Parys Bieden vanaf €100

december 09

Topversterker Technics SE-A50

Topversterker Technics SE-A50 €399   125 watts per channel into 8Ω (stereo), 350W into 8Ω (mono) Frequency response: 20Hz to 20kHz Total harmonic distortion: 0.002% Input sensitivity: 1V Signal to noise ratio: 105dB Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω Dimensions: 430 x 161 x 408mm Weight: 16.6kg

december 09

Topversterker Technics SE-A5

Beest van een analoge versterker! Perfecte werking Zeldzaam stuk!   120 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency response: 1Hz to 20kHz Total harmonic distortion: 0.002% Damping factor: 140 Input sensitivity: 1V Signal to noise ratio: 123dB Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω 430 x 178 x 416mm 18.4kg

september 05

JAZZ COLLECTIE / 60 LPs / 300 CDs

Worden per lot verkocht 17/10/2015 te Anderlecht Hieronder enkele titels: CD Donald Byrd       In a soulful mood The magnificent Thad Jones Billie Holiday      The B. Webster / H. Edison Sessions      2CD Miles Davis         Kind of Blue       2CD Jimmy Giuffre   Avid Jazz Four Classic Albums    2CD Charlie Mingus Avid Jazz Four Classic Albums    2CD Count Basie       […]

augustus 27

STOCKVERKOOP 17 OKTOBER

STOCKVERKOOP SABENA / VINTAGE / CURIOSA / JAZZ COLLECTIE / MEUBELS / AUDIO / INSTRUMENTEN / 4500 BLIKKEN DOZEN ZATERDAG 17 OKTOBER 2015 ———————————————————————————————————————————————————— Jazz Collectie 350 cd’s + Vinyl + Boeken / Oldtimer Fietsen / Sabena Bureaus / LOT van 4500 blikken dozen / Opbergtonnen / Vintage radio’s / Tuners + Speakers + Versterkers […]

juni 11

Te Koop Fiat 500 1971 ZOMER KAR !

Te Koop Fiat 500 1971 Goede staat met 43.000km Interieur is rood simili leer en in orde. Alle papieren aanwezig! Perfecte auto voor de zomer! Vanaf €4250

juni 11

Olifant Rosewood INDIA

Afkomst: India Materiaal: Rosewood Afmetingen: 1.20m hoog 0.80 breed 1.40m lang €2700

mei 14

VERKOOPZAAL VOLZET!!

MAXIMALE BEZOEKERSAANTAL VAN 200 BEREIKT ENKEL TOEGANG met BEVESTIGINGSMAIL VOLG ONS OP FACBOOK voor de VOLGENDE STOCKVERKOOP TOT DAN!

april 09

Topstukken van SABENA en NMBS!!

Topstukken uit SABENA en BELGISCHE SPOORWEGEN!! MEER DAN 350 stuks CHECK FACEBOOK voor Foto’s en Prijzen: Klik hier voor link Hieronder een kleine greep uit de stock

december 07

OPEL REKORD 1700 Mint

Te Koop OPEL REKORD 1700 Mint Condition Technische Specs op Aanvraag Meer foto’s in Fotogallerij Prijs: €9500

december 07

Te Koop OPEL REKORD

december 05

Te Koop Jaguar MK2

Te Koop Jaguar MK2 Prachtige staat Technische specs, extra foto’s op aanvraag Prijs op aanvraag

november 26

Gillet Herstal 1938

Te Koop Gillet Herstal 1938 125cc Volledig gerestaureerd en moet in elkaar gezet worden. Originele factuur en papieren! Compleet en Uniek stuk Prijs : op aanvraag

oktober 29

Sawyer’s Bi-Lens 35mm

Sawyer’s Bi-Lens 35 mm slide viewer Originele doos met gebruiksaanwijzing Goede staat !! 3 stuks Prijs €18.98/stuk

oktober 28

Te Koop Oldtimer PUCH DS 50

PUCH DS 50 oldtimer Bolt prima en kan een goeie kuisbeurt gebruiken, prijs is daarom mild!. Voor liefhebber! Prijs €450

oktober 28

Te Koop KREIDLER Florett 1962

Originally posted on VINTAGE VEILING:
Unieke KREIDLER Florett Eitank 1962 Draait perfect maar ben er niet aan beginnen kuisen. Kan direct bollen of voor restauratie Vaste Prijs: €650

oktober 28

Ford Mustang V6 2800 Oldtimer 1978

Bod van €6800

oktober 28

Te Koop Salon tafel Loewe

Salon tafel Loewe radio en platenspeler Prijs €299

oktober 28

Te Koop School Pancartes

School Pancartes Prijs €29

oktober 28

Te Koop School Pancartes

School Pancartes Prijs €29

oktober 28

Te Koop School Pancartes

School Pancartes Prijs €29

oktober 28

Te Koop School Pancartes

School Pancartes Prijs €29

oktober 28

Te Koop School Pancartes

School Pancartes Prijs €29

oktober 28

Te Koop Accordeon Hohner

Accordeon Hohner Prijs: €278

oktober 28

Te Koop Accordeon Crucianelli

Accordeon Crucianelli Prijs: €298

oktober 28

Te Koop Cyclaid SABENA fiets

Cyclaid SABENA fiets Uniek exemplaar. 30 van gemaakt in 1952 Prijs: €495

oktober 28

Te Koop SHARP Video Projector

SHARP Video Projector Uniek Stuk Werkt perfect Prijs : Overeen te komen

oktober 28

Te Koop KREIDLER Florett 1962

oktober 24

Stalen Motorboot 1960

Gerestaureerde stalen motorboot 1960 8.00 meter Klassieke 60 weekend cruiser en geen vaarbewijs nodig! Net volledig onderhouden dus klaar voor uw vakantie of weekend uitstap. Ook ideaal voor te vissen, grote kuip!! -2 jaar geleden werd romp volledig geschilderd, dus geen grote schilderwerken de volgende jaren. -Hout binnen en buiten werden vorige zomer volledig opgeschuurd […]